Maj- 2007
Strona Główna > Archiwum > Maj- 2007

26.05.2007
Bracia Lijewscy wygrywają !

Dziś zespół z Flensburga wysoko pokonał zespół z Kiel 41 : 36. Jednym z najlepszych zawodników był Marcin, który zdobył dla swojego zespołu 11 bramek. Następny a zarazem ostatni mecz w tym sezonie Bundesligii drużyna z Flensburga zagra z TV Großwallstadt ,który zajmuje 9 miejsce w tabeli Bundesligi.
SG Flensburg-Handewitt – THW Kiel 41:36 (19:17)

Zespół Krzyśka pokonal dziś TBV Lemgo 33:28 .Po pierwszych 30 minutach gry prowadzili rywale 15 : 13, mimo to HSV pewnie pokonał przeciwnka zajmującego 7 miejsce w tabeli. Krzysiek w tym meczu zdobył 2 bramki. Ostatni mecz w tym sezonie zespoł z Hamburga zagra z FA GöPPINGEN zajmujące 10 miejsce w tabeli Bundesligii.
HSV Hamburg - TBV Lemgo 33 : 28 (13:15)

Z okazji Dnia Matki pani Łucji (mamie Braci Lijewskich) życzymy: Dużo zdrowia , szcześcia , pomyślności i wszystkiego co najlepsze :))

żaden czas,nigdy nie ruszy.

PS. Dziś swoje święto obchodzi również współzałożycielka tej stronki -Ewelina . Z tej okazji Ewelinko WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :)

24.05.2007

Nowe tapety

W dziale " dla kibica- tapety" pojawiły się dwie nowe tapety. Niebawem powinno pojawić się ich więcej. Jeśli macie jakieś zdjęcia, tapety lub coś co mogłybyśmy wstawić na strone to piszcie na e-mial podany w dziale
" Kontakt "

19.05.2007

Wygrana Flensburga, porażka HSV

Dziś zespół z Flensburga pokonał zespół prowadzony przez Bogdana Wente 35:28 . Po pierwszych 30 minutach gry było 20:16 dla druzyny z Flensburga. Marcin w tym meczu zdobył 2 bramki, a zespół z Flensburga zapewnił sobie awans do LM. Niestety drużyna młodszego z braci Lijewskich przegrał dzisiaj z SG Kronau 28:30. Po pierwszej połowie góra byli zawodnicy przeciwnej drużyny przeciwnej i wygrywali 16:12. Niestety HSV traci już do THW Kiel 2 punkty i zajmuje 2 miejsce w tabeli Bundesligii. Krzysiek w tym meczu zdobył 2 bramki.

skomentuj (4)

17.05.2007

Hamburg wygrywa, Flensburg odnosi porażkę
We wczorajszych spotkaniach Bundesligii Bracia Lijewscy bardzo dobrze spisali się w rozgrywanych spotkaniach. Niestety tylko jeden ze swoją drużyną odniósł zwycięstwo. Z wygranej pógł cieszyć się Krzysiek, który wczoraj rozegrał jedno z najlepszych spotkań. Strzelił 7 bramek i doskonale spisywał się na boisku. Natomiast drużyna Marcina uległa przeciwnikowi, ale Marcin oczywiście robił co mógł. Był strzelcem 6 bramek, ale niestety one nie pomogły wygrać drużynie z Flensburga.

HSV Hamburg - VFL Gummersbach
37 : 34

Wilhelmshaver GV - SG Flensburg- Handewitt
34 : 32

PS w "galerii" pojawiło się jedno nowe prywatne zdjęcie nadesłane przez Krzyśka. Jesli ktoś z Was ma jakieś ciekawe zdjęcie chłopaków to możecie nadsyłać je na e-mial podany w "kontakt".

skomentuj (5)

12.05.2007
Wygrane zespołów Braci Lijewskich

Dziś HSV Hamburg pokonał zespół z TuS N-Lübbecke które zajmuje 17 miejsce w tabeli Bundesligi . HSV wygrał 31 - 28 .Nispodziewanie po pierwszej połowie wygrywała drużyna przeciwna 1 - 12 ale zespołowi z Hamburga nie przeszkodziło to w odniesieniu kolejnego zwycięstwa i w awansie na pierwsze miejsce w tabeli Bundesligi. Krzysiek w tym meczu zdobył jedna bramke. Następny mecz już 16 maja (środa) Zespół HSV zmierzy się z VfL Gummersbach.

Drużyna z Flensburga pewnie pokonała ostatnią drużyne tabeli Bundesligi - Eintracht Hildesheim 40 - 28 . Po pierwszych 30 minutach Flensburg wypracował sobie 9 pkunkotwa przewage .Marcin w tym meczu zdobył 4 bramki. Następny mecz SG zagra już w środe a przeciwnikiem drużyny z Flensburga będzie HV Wilhelmshavener który obecnie zajmuje 11 miejsce w tabeli Bundesligii.

10.05.2007
HSV Hamburg i SG Flensburg wygrywają !

We wtorek drużyna z Hamburga pokonała 29 - 24 zespół TV Großwallstadt . Po 30 min. zespół z Hamburga wygrywał 15 - 14 . Krzysiek w tym meczu nie zdobył bramki. Następny mecz już 12 maja (sobota) HSV zmierzy sie z TuS N-Lübbecke które obiecnie zajmuje 17 lokate w tabeli. Zespół z Hamburga zajmuje 2 miejsce w tabeli mając na koncie 50 pkt. tyle samo ile zespół z Kiel , i obydwa zespoły mają szanse na Mistrzostwo. Wczoraj SG Flensburg pokonał zespół HBW Balingen-Weilstetten wygrywając 28:39 . Wynik po 30 min gry 11:18. Marcin zdobył w tym meczu zdobył 5 punktów dla swojej drużyny. Następny mecz SG Flensburg zagra już w sobote a przeciwnikiem drużyny z Flensburga bedzie Eintracht Hildesheim które obecnie zajmuje 18 - ostatnie miejsce w tabeli. Drużyna z Flensburga obecnie zajmuje w tabeli Bundesligi 3 miejsce i są oczko niżej niż drużyna Krzyśka - HSV Hamburg. Do Hamburga i Kiel zespół z Flensburga traci 5 oczek.
3mamy kciuki w nastepnych meczach za chłopaków :))

08.05.2007
Trener reprezentacji powołał kadre na el. do ME
Bogdan Wenta, trener kadry naszych piłkarzy ręcznych, którzy wywalczyli w Niemczech srebrny medal mistrzostw świata, ogłosił skład kadry na eliminacyjne mecze do mistrzostw Europy z Holandią.
Spotkania odbędą się w dniach 9 czerwca (Eindhoven) i 16 czerwca (Kielce). Wcześniej, bo 5 czerwca, rozegrany zostanie w Głogowie towarzyski mecz z Litwą.

Finały ME 2008 odbędą się w dniach 17-27 stycznia w Norwegii.

W kadrze znaleźli się również Bracia Lijewscy :))